Reklama
V našem eshopu dále naleznte střešní okna, nebo ze stavebního sortimentu betonovou dlažbu. Pokud právě pořizujete nové dveře, oceníte široký výběr dveřního kování. Za výhodnou cenu nabízíme střešní krytinu.

Dřezová vodovodní baterie 
Dřezová vodovodní baterie patří v domácnosti k velmi používaným, proto myslete při výběru na kvalitu, abyste si mohli její funkčnost jen vychvalovat. Prohlédněte si i více designů, protože dřezová vodovodní baterie vám zvýrazní celou kuchyňskou linku. Může se namontovat přímo na dřez (stojánková baterie – na něčem stojí) nebo si ji zkuste připevnit na stěnu. Rovněž popřemýšlejte o moderních podmomítkových bateriích, které mají tělo zabudované ve zdi a venku je pouze kohoutek nebo páka.

Klasické kohoutkové baterie jsou na ústupu

Po inovaci se dostaly na trh  typy s keramickou vnitřní částí. Nemusí se snažit pustit vodu několikerým otáčením, ale stačí plně otevřít pohybem o devadesát stupňů. U kohoutkových baterií zůstává teplá a studená voda zvlášť. Dřezová vodovodní baterie s jednou pákou má jedinou rukojeť, kde jsou spojeny všechny funkce dohromady – lze jednoduchým ovládáním nastavit teplou a studenou vodu, spustit různě silný proud vody, zavírat a otevírat vodu.

 

Dřezové vodovodní baterie

Velmi praktická je dřezová vodovodní baterie s výtažnou sprškou, která se jednoduše ovládá a podle potřeby ji využijete například na oplachování surovin při vaření nebo k naplnění větších nádob vodou. Vysouvací sprchy jsou umístěné buď na jedné ze stran vodovodní baterie nebo přímo v těle. Dřezová vodovodní baterie s termostatickou vlastností má řadu výhod. Za prvé ušetříte až třicet procent vody. Za druhé se neopaříte, protože voda se sama seřizuje podle nastavené teploty.

 

Co se týče designu, pořizují se hranaté, válcovité i oválné druhy. Zalíbit se vám může elegantní pružinové rameno, rustikální vzhled i dvojitě lomené rameno.

 

 

 

Potřebuje vaše dřezová vodovodní baterie výměnu?

Pohodlně si nakupte v našem online obchodu, kde máme většinu zboží okamžitě k dodání. Garantujeme skvělé ceny – nejlepší na českém trhu. Zboží dodáme kamkoliv v České republice.