Reklama
V našem eshopu dále naleznte střešní okna, nebo ze stavebního sortimentu betonovou dlažbu. Pokud právě pořizujete nové dveře, oceníte široký výběr dveřního kování. Za výhodnou cenu nabízíme střešní krytinu.

Kuchyňské vodovodní baterie 

Ani v době myček na nádobí se zájem o kuchyňské vodovodní baterie nesnižuje. Stále je potřeba něco opláchnout, omýt a časté používání vody vyžaduje kvalitní vodovodní baterie. Starší kohoutové baterie jsou již dávno na ústupu, protože pákové vypadají mnohem moderněji a jsou i praktičtější. Mají různé designy a provedení. Jejich používání je v dnešní době pohodlné a rovněž je kladen důraz na úspornost vody.

Oblíbené kuchyňské vodovodní baterie

Mezi nejoblíbenější patří kuchyňské vodovodní baterie z leštěného chromu a satiny, mosazné typy i s niklovými kohoutky. Neobvyklým a zároveň velmi zajímavým druhem jsou měděné a bronzové baterie pro kuchyň. Správná kombinace s dřezem vytvoří originální ozdobu vašeho kuchyňského místa. Kuchyňské vodovodní baterie si můžete namontovat na stěnu, nebo je umístit na dřez. Jestliže je postavíte na dřez nebo umyvadlo, jde o stojánkové baterie.

 

Kuchyňské vodovodní baterie si můžete vybírat mezi kohoutkovými a pákovými. Kohoutkové mají teplou a studenou vodu zvlášť a nemusíte se obávat, že vás začne bolet ruka dřív, než vytočíte vodu. Tyto typy prošly modernizací a stačí otočit o 90 stupňů. Páková má k ovládání studené a teplé vody a rovněž síly proudu určenou jendu páku, kterou se snadno manipuluje na různé strany.

 

Vodovodní baterie s výtažnou sprškou

U dřezu se vyplatí mít kuchyňské vodovodní baterie s výtažnou sprškou. Jde o skvělou věc, když potřebujete například naplnit kýbl vodou a nevejde se do dřezu.  K sehnání je typ vysouvací sprchy umístěné na jedné ze stran vodovodní baterie a rovněž další druh se sprchou přímo v těle baterie. U první varianty je sprcha přidělána k hadici, stačí zatáhnout a máte venku dostatečně dlouhou sprchu. Při nepoužívání se zatáhne zpět do těla vodovodní baterie.

 

U nás seženete kuchyňské vodovodní baterie pěkných designů a výborné kvality. Garantujeme nejnižší ceny a zakoupené zboží rozvážíme po celé České republice.