Reklama
V našem eshopu dále naleznte střešní okna, nebo ze stavebního sortimentu betonovou dlažbu. Pokud právě pořizujete nové dveře, oceníte široký výběr dveřního kování. Za výhodnou cenu nabízíme střešní krytinu.

Pákové vodovodní baterie 
Mnoho let zájmu o kohoutové baterie rapidně klesá, protože pákové vodovodní baterie se snadněji ovládají a navíc jsou úspornější. Pákové vodovodní baterie obsahují kartuši, k ovládání baterie slouží jen jedna páka. Stačí jeden pohyb a z pákové vodovodní baterie teče voda… Pákou nastavíte požadovanou teplotu vody, zesílíte nebo zeslabíte proud, přepnete si tok vody na sprchu.

 

Z hlediska bezpečnosti a úspory vody jsou vynikající volbou termostatické vodovodní baterie, které dovedou díky termostatu namíchat vodu požadované teploty. Spotřeba vody se snižuje, protože předností je nastavení dané teploty během několika vteřin. Nechybí bezpečnostní pojistka proti opaření, což ocení hlavně rodiče s malými dětmi.

 

Design pákových baterií

Pákové vodovodní baterie se vyrábějí v mnoha designech. Chcete mít vaše koupelny a kuchyně jednoduše elegantní nebo vyžadujete extra tvary? Vše je možné a široká nabídka dává prostor každému vkusu a nárokům na nezbytné doplňky domácnosti. Seženete je v oblíbeném lesklém chromu  či v kombinaci chromu a satiny. Náročnější zákazníci mohou vybírat i jiné originální kousky jako například s pozlaceným dekorem, s ozdobnými prvky z pravého jantaru.

 

Vybírat můžete masivní tvary, elegantní úzké i různě zaoblené a nadčasové designy. Pákové vodovodní baterie využijete na vany, do sprch, na bidety a na umyvadla. Obecně se dají rozdělit na nástěnné, stojánkové a podomítkové baterie. Poslední vyjmenovaný typ je velmi populární, protože baterie je z větší části schovaná ve zdi a vidět je jen páka k ovládání.

 

Snažíme se o trvalé udržení nejlepších cen na českém trhu. Nevěříte? Přesvědčit se můžete na vlastní oči – stačí si zadat konkrétní výrobky a rychle porovnávat pomocí internetového vyhledávače. Navíc u nás můžete využít pravidelných slevových nabídek, množstevní slevy a profesionálního poradenství v případě, že nevíte jaké pákové vodovodní baterie zvolit.