Reklama
V našem eshopu dále naleznte střešní okna, nebo ze stavebního sortimentu betonovou dlažbu. Pokud právě pořizujete nové dveře, oceníte široký výběr dveřního kování. Za výhodnou cenu nabízíme střešní krytinu.

Sprchová vodovodní baterie 

Žádná koupelna se neobejde bez vany nebo sprchového koutu, kde nesmí chybět vodovodní baterie. Sprchová vodovodní baterie bude skvěle ladit s celou vaší koupelnou, stačí pečlivě vybírat a můžete mít vše v rustikálním stylu nebo s pružinovým moderním designem. Dopřát si můžete nejlepší kvalitu, elegantní tvar a velikost vzhledem k vašemu prostoru a ostatních doplňcích koupelny. K dostání je samotná sprchová vodovodní baterie i kombinované varianty – sprchové a vanové. Sprchové baterie nejsou většinou vybaveny přepínačem mezi sprchovou hadicí a vodovodem.

 

Vlastnosti sprchové baterie

Sprchová vodovodní baterie by měla mít tu nejlepší kvalitu, zaručenou renomovanými výrobci. Jde o stále žádanější artikly, protože sprchové kouty jsou pro současnou dobu jistým úsporným řešením v porovnání s časově náročnější relaxaci v napuštěné vaně.  Sprchová vodovodní baterie vám ušetří vodu i energii. Vyberte si termostatickou baterii a po nastavení si vždy ohlídá správnou teplotu vody.

 

Výběr sprchové vodovodní baterie

Vybírat můžete v široké nabídce standardních nástěnných nebo stále více poptávaných podomítkových sprchových baterií. Podomítková sprchová vodovodní baterie vypadá na stěně naprosto dokonale, protože na zdi vidíte jenom ovladací páky či kohouty, zbytek je schovaný uvnitř zdiva. Máte možnost výběru jednoho a dvou vývodů – uplatníte při požadování hlavové a ruční sprchy.

 

Sháníte sprchové vodovodní baterie a nemůžete se rozhodnout mezi desítkami nabízených druhů? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám profesionálně poradíme s výběrem. V našem internetovém obchodě naleznete kvalitní zboží pouze od autorizovaných prodejců nebo přímo od výrobců. Čeká na vás bohatý výběr různých tříd kvality v několika povrchových úpravách. V našem sortimentu nechybí ani příslušenství k pořizovaným bateriím a každý najde své favority ve zboží podle svých cenových možností.