Reklama
V našem eshopu dále naleznte střešní okna, nebo ze stavebního sortimentu betonovou dlažbu. Pokud právě pořizujete nové dveře, oceníte široký výběr dveřního kování. Za výhodnou cenu nabízíme střešní krytinu.

Vanová vodovodní baterie 

Vanová vodovodní baterie je k dostání v různých druzích a od renomovaných výrobců očekávejte vysokou kvalitu a originální design. Záleží na vaší úvaze, či na rozhodnutí bytového architekta, jaký tvar bude vaší koupelně nejvíce slušet a zároveň maximálně vyhoví i při používání. Můžete zvolit retro styl, ale i moderní hranaté a oválné kolekce. Berte v úvahu druh a velikost vaší vany, vybraný obklad i barvu ostaních koupelnových doplňků.

Typy vanové vodovodní baterie

Vanová vodovodní baterie se pořídí s jedním nebo více otvory. Například u čtyřotvorové kombinace bude okraj vaší vany ozdoben čtyřmi různými samostatnými páčkami a kohouty, kde nebude chybět ruční sprcha a kohouty na teplou a studenou vodu. Přepínání bude v tomto případě ruční.

 

Na vanu si můžete namontovat různé typy stojánkových baterií, přičemž volíte nízké nebo vysoké stojánky. Moderní vanová vodovodní baterie má i více dílů. Jednou z oblíbených variant montáže je i zabudování do zdi – podomítková vanová vodovodní baterie je částečně skryta ve zdi a ven kouká jen kohoutek nebo páka.

 

Termostatické vodovodní baterie

Jako vanová vodovodní baterie se dobře uplatní termostatická. Odlišuje se od běžných vodovodních baterií tím, že nemusíte pokaždé nastavovat optimální teplotu vody. Stačí si nastavit nejlépe vyhovující teplotu vody a tuto hodnotu umí termo vanová vodovodní baterie snadno seřídit sama.  Používání vám přinese i další výhody -  uspoříte až třicet procent vody a díky pojistce se děti neopaří. Víte, jak si často chtějí ve vaně hrát a puštění vody někdy nelze tak rychle zabránit.

 

Garance nejnižších cen našeho online shopu vás jistě potěší! Pokud pochybujete, protože jste našli stejný druh zboží jinde za lepší cenu, stačí nás kontaktovat a my se postaráme, aby se cena minimálně srovnala s vámi nalezenou. U nás hledejte kvalitu nejen u zboží, ale i v dodávce a profesionálním přístupu – rádi vám se vším poradíme!